Jak zamówić?

Wydruki:

 1. Aby złożyć zamówienie na pakiety wydruków należy wysłać nam informację drogą mailową z zaznaczeniem nazwy pakietu, który Państwa interesuje,
 2. Jeśli mamy zająć się również wykonaniem projektu graficznego prosimy zaznaczyć to w korespondencji,
 3. Jeśli interesuje Państwa sam wydruk - prosimy o dosłanie plików do druku zgodnie ze specyfikacjami.
 4. W odpowiedzi potwierdzimy wycenę i termin realizacji,
 5. Zachęcamy do konsultacji z naszymi przedstawicielami. Z chęcią podpowiemy rozwiązania lub przedstawimy wyceny, na realizacje, których nie ma na naszej stronie internetowej.

Wirtualne spacery:

 1. Jeśli interesuje Państwa ta usługa zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo,
 2. Przedstawimy wszystkie kwestie niezbędne do oszacowania kosztów realizacji, umówimy się również na termin wykonania zdjęć.

Projekty graficzne, animacje www:

 1. Jeśli interesuje Państwa usługa wykonania projektów graficznych lub animacji należy wysłać nam informację drogą mailową z zaznaczeniem rodzaju projektu oraz dokładnym opisem zamówienia ,
 2. W odpowiedzi potwierdzimy wycenę i termin realizacji z prośbą o dosłanie niezbędnych przy realizacji plików,
 3. Zachęcamy do konsultacji z naszymi przedstawicielami. Z chęcią podpowiemy rozwiązania lub przedstawimy wyceny, na realizacje, których nie ma na naszej stronie internetowej.

Strony internetowe:

 1. W sprawie realizacji projektu internetowego zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem - wspólnie ustalimy co jest najbardziej potrzebne na zamawianej stronie internetowej.
 2. Jeśli posiadają już Państwo wstępną specyfikację elementów witryny - po prostu proszę nam ją wysłać pocztą e-mail,
 3. Przedstawimy ofertę na realizację lub umówimy się z Państwem na dogodny termin prezentacji oferty.

Aplikacje bazodanowe:

Prosimy o kontakt w celu określenia szczegółowych potrzeb. Zaczynamy od nakreślenia projektu - schematu działania aplikacji, która zaakceptowana przez klienta służy przygotowaniu wyceny.

Interaktywne mapy:

Prosimy o kontakt w celu określenia zakresu elementów wchodzących w skład zamówienia oraz obszaru odwzorowania na mapie, jak również kwestii związanych z aktualizacją map i nanoszeniem zmian.

 

© Copyright 2010 Vene Studio, wszelkie prawa zastrzeżone
Vene Studio • kom. 509 189 204, 507 515 700 • tel. +48 55 621-25-75, +48 55 621-25-76 • fax +48 55 621-25-77 • REGON: 280558110  • NIP: 578-106-58-00