Hosting stron www

Usługi hostingowe dla Twojej strony internetowej

Wspieramy inicjatywy internetowe naszych klientów poprzez udostępnienie odpowiednich zasobów serwerowych i usług internetowych takich jak poczta e-mail, czy aplikacje google. Dla klientów, którzy zamawiają u nas strony internetowe zapewniamy odpowiedni hosting czyli zapewnienie miejsca w sieci dla Twojej strony www. Wraz z hostingiem uruchamiany jest szereg usług, które ułatwiają życie i są niezbędne przy prowadzeniu każdej firmy. Dzięki temu, że zapewniamy rejestrację domeny w usługach Google, pakiet usług jest poszerzany. Są to usługi takie jak:

  • skrzynki pocztowe - dzięki zapewnieniu interfejsu pocztowego w Aplikacjach Google (Google Apps) użytkownicy trzymające domeny i strony www na naszych serwerach mają możliwość korzystania z najbardziej nowoczesnego systemu poczty z poziomu przeglądarki. Bezpieczeństwo, intuicyjność obsługi, znaczna pojemność skrzynki, możliwość stworzenia do 50 kont z nieograniczoną ilością aliasów pocztowych to tylko niektóre zalety poczty oferowanej przez Google, który zapewniamy w naszym hostingu.
  • aplikacje Google - usługi Google to nie tylko poczta, ale również: kalendarz, notatnik i wiele innych. Dzięki odpowiednim ustawieniom w naszym hostingu będziesz mógł korzystać z tych usług w obrębie swojej domeny internetowej.
  • dostęp do FTP - jest wiele zastosowań dla własnego konta FTP, najlepszym przykładem jest zamieszczanie galerii zdjęć na serwisach aukcyjnych. Wówczas bardzo prosto docenić własne miejsce w sieci na zamieszczanie zdjęć.
  • Bazy danych - Profesjonalna strona internetowa powinna zawierać odpowiednio dobraną bazę danych. W ramach stworzenia strony internetowej z hostingiem u nas zapewniamy dobranie odpowiedniej bazy danych, która pozwoli zapewni odpowiedni rozwój Twojemu przedsięwzięciu www.
  • wiele innych

Nasze usługi hostingowe dedykowane są dla klientów, którzy tworzą z nami rozwiązania internetowe takie jak sklepy internetowe, portale, strony www. Jednak jeśli po prostu interesuje Cię przeniesienie strony na nasze serwery i korzystanie z powyższych usług zapraszamy do kontaktu:

  • formularz kontaktowy
  • kom. +48 507-515-700, +48 509-189-204
  • tel. +48 55 621-25-75, +48 55 621-25-76
  • fax +48 55 621-25-77
  • mail.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

ostatnie realizacje

Elmro - meble kuchenne i szafy na wymiar

Strona internetowa producenta mebli kuchennych i szaf na wymiar ELMRO.

 

Bursztynowe Osiedle w Jantarze

Strona internetowa wraz z wirtualnym spacerem Bursztynowego Osiedla w miejscowości Jantar.

 

Bryxtor s.r.o

Strona firmowa czeskiej firmy zajmującej się sprzedażą luksusowych aut sprowadzanych na indywidualne życzenie.

 

Gatcombe s.r.o

Strona firmowa czeskiej firmy zajmującej się wdrażaniem produktu na rynki na całym świecie.

 

J&J Polska

Sklep internetowy z luksusowymi lustrami włoskimi. Sklep internetowy wdrożony z wykorzystaniem MAGENTO.

 

Pensjonat Wilk

Pensjonat Wilk - nowa odsłona

Strona wyjątkowego pensjonatu mieszczącego się w letniej stolicy Polski - Łebie.

 

Grafprom Aviation

Grafprom Aviation

Szkolenia pilotów PPL(A), wynajem i czarter samolotów.

 

Pomorsloe.travel

Pomorskie.travel

Zintegrowany system informacji turystycznej województwa Pomorskiego.

 

Maltur - Biuro podróży Malbork

MALTUR - biuro podróży w Malborku

Projekt i realizacja strony internetowej, wraz z obsługą katalogu ofert, ofertami last minute, jak również obsługą komunikacji z zewnętrznymi dostawcami ofert.

© Copyright 2010 Vene Studio, wszelkie prawa zastrzeżone
Vene Studio • kom. 509 189 204, 507 515 700 • tel. +48 55 621-25-75, +48 55 621-25-76 • fax +48 55 621-25-77 • REGON: 280558110  • NIP: 578-106-58-00