Pozycjonowanie stron zgodnie z wymogami google

WhiteHat SEO

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search Engine Optimization) to specyficzny rodzaj promocji strony internetowej, której celem jest doprowadzenie strony do takiego stopnia optymalizacji, aby wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Pozycjonowanie w naszej firmie przeprowadzamy zgodnie z zaleceniami jakościowymi Google.

SEO, czyli walka o pozycje - na czym to polega?

W ramach usługi pozycjonowania przeprowadzany jest szereg zabiegów, które maja na celu wpłyniecie na wyniki wyszukiwania w wyszukiwarkach w taki sposób, aby po wpisaniu wybranych fraz strona internetowa pokazywała się na jak najwyższych pozycjach. Najważniejszą i najczęściej wybieraną wyszukiwarką jest Google. Podwyższone pozycje strony w wynikach wyszukiwania w 90% przypadków znacząco wpływają na liczbę odwiedzin.

SEO - Darmowa wycena, koszty pozycjonowania

Dobre rozpoczęcie pozycjonowania rozpoczyna się od bardzo dokładnej analizy wyjściowej sytuacji strony www (jakości domeny i samego serwisu) oraz odpowiedniego doboru fraz kluczowych, które mają pozycjonowanie. Przeważnie wycenianych jest od 7 do 30 fraz kluczowych z czego wybieranych jest od 3 do 10 fraz. Wycenie podlegają opłaty za zdobycie miejsc od 1-10 dla wyceny TOP 10 oraz 1-20 dla wyceny TOP 20. Płatności za zdobycie miejsc w podanych przedziałach uiszczane co 4 tygodnie w okresie objętym umową. Pierwsza faktura jest wystawiana wraz z osiągnięciem sukcesu, czyli wyprowadzenia którejkolowiek z pozycjonowanych fraz na płatną pozycję. Do pierwszej faktury jest doliczana jednorazowa opłata za każdą frazę w wysokości do 50 zł netto.

Wysokości opłat „za sukces” są dobierane głównie na podstawie ilości wyników wyszukiwania dla każdej frazy. Powyżej 2 mln. wyników wycena jest tworzona indywidualnie. Ze względu na zmieniające się warunki pozycjonowania nie publikujemy naszego cennika opłat jednak na życzenie dostarczamy cennik lub tworzymy bezpłatną wycenę.

SEO - Umowa

Umowa na pozycjonowanie jest podpisywana na okres od 12 do 36 miesięcy. Przez okres umowy pobierane są opłaty „za sukces” co 4 tygodnie (czyli 13 razy w roku). Opłaty sa wyliczane na podstawie mediany pozycji fraz kluczowych z raportów pozycji przedstawianych klientowi co tydzień. Możliwe jest przedwczesne rozwiązanie umowy, każda umowa określa szczegółowo warunki wyjścia z umowy, które oprócz warunków finansowych określają sposób wycofania mechanizmów wpływających na wyniki wyszukiwania.

SEO - Cele, wnioski i efekty

Celem stawianym przez nas przy pozycjonowaniu strony internetowej jest nie tylko podwyższenie pozycji, ale także polepszenie skuteczności marketingowej strony. Przykładowo, jeśli wyznacznikiem takiej skuteczności jest rezerwacja miejsca w hotelu, to badamy ilość użytkowników, którzy dokonali takiej rezerwacji po przejściu z wyszukiwarki (np. google) po wpisaniu pozycjonowanych fraz. Podczas pozycjonowania stale analizujemy przydatność i opłacalność pozycjonowania strony na wybrane frazy dla klienta. Często wnioskiem z pozycjonowania jest przebudowa strony w celu lepszego uwidocznienia elementów, na których zależy właścicielowi witryny. Pomaga to osiągnąć cele, jakie są stawiane przed strona internetowa.

Zamów bezpłatną wycenę

  • formularz kontaktowy
  • kom. +48 507-515-700, +48 509-189-204
  • tel. +48 55 621-25-75, +48 55 621-25-76
  • fax +48 55 621-25-77
  • mail.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

ostatnie realizacje

Elmro - meble kuchenne i szafy na wymiar

Strona internetowa producenta mebli kuchennych i szaf na wymiar ELMRO.

 

Bursztynowe Osiedle w Jantarze

Strona internetowa wraz z wirtualnym spacerem Bursztynowego Osiedla w miejscowości Jantar.

 

Bryxtor s.r.o

Strona firmowa czeskiej firmy zajmującej się sprzedażą luksusowych aut sprowadzanych na indywidualne życzenie.

 

Gatcombe s.r.o

Strona firmowa czeskiej firmy zajmującej się wdrażaniem produktu na rynki na całym świecie.

 

J&J Polska

Sklep internetowy z luksusowymi lustrami włoskimi. Sklep internetowy wdrożony z wykorzystaniem MAGENTO.

 

Pensjonat Wilk

Pensjonat Wilk - nowa odsłona

Strona wyjątkowego pensjonatu mieszczącego się w letniej stolicy Polski - Łebie.

 

Grafprom Aviation

Grafprom Aviation

Szkolenia pilotów PPL(A), wynajem i czarter samolotów.

 

Pomorsloe.travel

Pomorskie.travel

Zintegrowany system informacji turystycznej województwa Pomorskiego.

 

Maltur - Biuro podróży Malbork

MALTUR - biuro podróży w Malborku

Projekt i realizacja strony internetowej, wraz z obsługą katalogu ofert, ofertami last minute, jak również obsługą komunikacji z zewnętrznymi dostawcami ofert.

© Copyright 2010 Vene Studio, wszelkie prawa zastrzeżone
Vene Studio • kom. 509 189 204, 507 515 700 • tel. +48 55 621-25-75, +48 55 621-25-76 • fax +48 55 621-25-77 • REGON: 280558110  • NIP: 578-106-58-00