Strony internetowe, wirtualne spacery, projekty graficzne, interaktywne mapy

Agencja Reklamowa Vene Studio - witamy na naszej stronie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz z profilem firmy poniżej.

Dlaczego Vene Studio?

Vene Studio jest firmą która łączy pasję i doświadczenie tworząc rozwiązania odpowiadające najnowszym trendom. Nasza firma działa od marca 2007r. Od tego czasu kilkuosobowy wówczas skład firmy stale się rozrasta. Nieprzerwanie poszukujemy ludzi przepełnionych pasją tworzenia, potrafiących stale poszukiwać nowych rozwiązań i z ambicją podchodzić do projektów dla naszych klientów. Właśnie dzięki takim ludziom bezustannie, o każdej porze dnia i nocy mamy Venę na kreację graficzną, rozwiązania programistyczne i marketingowe dla Państwa.

Szeroka oferta

Intensywnie wyszukujemy nowych rozwiązań w projektowaniu i metodach promocji. Owocuje to realizacjami w nowych działach. Doświadczenie z tych realizacji przekłada się na kolejne specjalizacje w naszej firmie. Jako nowa  firma zaczynaliśmy z ofertą stron internetowych i projektów graficznych do druku. Dzisiaj ofertę poszerzyliśmy o działy tworzenia aplikacji bazodanowych, interaktywnych map, wirtualnych spacerów oraz pozycjonowania. Oferujemy również szeroki wybór pakietów najczęściej zamawianych i polecanych przez nas wydruków.

Rozwój i nowe specjalizacje

Naturalny kierunek rozwoju naszej firmy to usługi i produkty mogące ulepszyć jakościowo strony internetowe i wirtualne spacery, które tworzymy oraz ułatwić kampanie promocyjne stron www i innych produktów internetowych. Właśnie dlatego rozwijamy intensywnie dział prowadzenia kampanii AdWords oraz fotografii reklamowej. Stale szukamy nowych ulepszeń dla naszych stron www, takich jak oferta indywidualnych rysunków dla stron internetowych naszych klientów. (więcej)

Współpraca

Stale poszukujemy zdolnych grafików i programistów. Jeśli jesteś szukającym wyzwań grafikiem, projektantem www? Potrafisz tworzyć kreacje komiksowe i animacje? Programujesz z wykorzystaniem FLEX, PHP, Action Script, Visual Basic? Skontaktuj się z nami.

Co można znaleźć na naszej stronie www?

Strona zawiera opis głównych specjalizacji firmy wraz z przedstawieniem orientacyjnych cen w działach gdzie jest to możliwe. Staraliśmy się nakreślić Państwu szeroki zakres oferty naszej firmy podparty doświadczeniem w konkretnych realizacjach. Są też realizacje i specjalizacje, których nie zamieściliśmy na stronie oraz wciąż pracujemy nad nowymi kierunkami rozwoju.

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

 

© Copyright 2010 Vene Studio, wszelkie prawa zastrzeżone
Vene Studio • kom. 509 189 204, 507 515 700 • tel. +48 55 621-25-75, +48 55 621-25-76 • fax +48 55 621-25-77 • REGON: 280558110  • NIP: 578-106-58-00